Виїздне засідання ІРЦ

Комплексний підхід -запорука подальшого розвитку дитини! Спеціалістами ІРЦ було здійснене виїзне засідання в ДНЗ 29 "Ластівка" ЧМР з метою проведення повторної комплексної оцінки розвитку дітей з порушеннями мовлення.

Під час засідання були надані консультації, рекомендації батькам та корекційним педагогам щодо особливостей взаємодії з дітьми, які мають порушення мовлення під час освітньої та ігрової діяльності.

По завершенню фахівці інклюзивно-ресурсного центру надали рекомендації членам команди психолого-педагогічного супроводу закладу щодо якісного надання корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами та окреслили майбутні інноваційні напрямки корекційної діяльності в сучасних умовах.

Дякуємо Скляр Світлані Василівні та її професійній команді за комплексну підтримку наших діток та професійне наставництво наших профільних фахівців.

Налаштування доступності
Налаштування контрасту