Педагогічна рада на тему: "Формування національно-патріотичної свідомості дітей через народний фольклор та декоративно-прикладне мистецтво".

Крім розкриття актуальної теми сьогодення, педагоги провели такі майстер-класи по виготовленню оберегів для наших захисників:

✓ Орігамі "СВЯТИЙ МИКОЛАЙ" з подарунком-сюрпризом від виховательки Ольги Кравченко!

✓ Аплікація "ЯНГОЛЯТКО ДЛЯ СОЛДАТА" від виховательки Світлани Путрі;

✓ Мотанка "ЯНГОЛ -ЗАХИСНИК" від виховательки Лариси Білоножко .

Всі обереги поїдуть на фронт разом зі смаколиками та необхідними речами. А підтримувала настрій та гармонію в роботі - психолог Бузько Віта Валеріївна.

Об'єднаний спільною справою колектив, вклав у ці вироби частинку душі з молитвою, а це велика сила!

Ця педагогічна рада - час проведений з користю не лише для підвищення педагогічної майстерності, а й для підняття духу нашим захисникам!!

Разом до перемоги!

Налаштування доступності