Наш Кольоровий Тиждень

Хочемо поділитися з вами спогадами з нашого Кольорового тижня. Так, з нагоди Дня добра (13.11), Дня Толерантності (16.11) та відповідно до засад Кольоротерапії, нашими педагогами проводилися заняття, під час яких гармонійно перепліталися кольори, поняття, які з ними асоціюються та різноманітні форми роботи. Так, ми намагаємося розмалювати життя наших діток війни в кольорову гаму та навчити їх робити добро, бути толерантними та чуйними, підтримувати один одного. В рамках Кольорового тижня, наші педагоги також підтримали флешмоб #жовтастрічка (до Дня гідності), щоб підтримати наших співвітчизників на окупованих територіях. Також пояснили дітям, використовуючи Театр тіней, що чорний колір - це колір таємниці, цікавості, загадковості та спокою.

Дякуємо нашим батькам за підтримку та участь!

Підтримуймо один одного, особливо дітей, бо навіть в часи війни, вони потребують тепла та кольорових фарб! Слава Україні 💙💛

Налаштування доступності
Налаштування контрасту